Aktiviteter

september 2010
ma ti on to fr
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Flere aktiviteter

Gåtane Opp

Sjefen over alle sjefer i Lundegåtane er Bjørn. Som så mange ganger før var han igjen den raskeste opp på fjorårest siste dag.

Les mer

Gåtane Opp

Tradisjonen tro avslutter vi idrettsåret med Gåtane opp på nyttårsaften.

Les mer
Thumbnail - Klubbmesterskap Orientering

Klubbmesterskap Orientering

Av ulike årsaker var det kun et 10-talls løpere som stilte til start på årets klubbmesterskap i orientering. Vi fikk i år delta på Fana IL sitt klubbmesterskap i Prestegårdsskogen i Os.

Les mer

Resultater Stego Opp 17. oktober

I nydelig høstvær ble den nye traseen STEGO OPP tatt i bruk, med 26 deltakere på startstreken. Løypen er nå litt lengre, den følger ny skogsbilveg til det høyeste punktet ved rundkjøringen. Vi kan fortsatt sammenligne mot gamle tider, ettersom vi har siste mellomtid ved den gamle målpassering (se detaljer i Mellomtider).

Les mer

Stego Opp

Førstkommende lørdag 17. oktober blir det ett nytt Stego Opp. Fremmøte på Sandven kl 14:00.

Les mer

Fanaløpet

FANALØPET - HALVMARATON

Les mer

Klubbmesterskap Orientering

Klubbmesterskap i orientering blir i år arrangert sammen med Fana IL. Mest sannsynlig blir dette lørdag 24. oktober. Vi kommer tilbake med mer informasjon etterhvert.

Les mer

Idrettsmerke - topp innsats

Merke-entusiastene gjennomførte for siste gang øvelser på grus og asfalt - neste år blir det 60 meter og lengde på nytt tartandekke!

Les mer
Tilbake   Utskriftvennlig versjon   Abbonnér på nyheter

Tips en venn om denne artikkelen!